Říjen 2010

New Avril's single may not be released until 2011!

31. října 2010 v 19:18 | Ywett |  Avril Lavigne - news(novinky)
w
Určitě jste si všimli, že toho poslední dobou moc nepřidávám o Avril. Není to však tím, že bych nechtěla, bohužel je to tím, že se teď kolem Avril absolutně nic neděje. Už dlouho jsem pro Vás neměla nové fotky ani informace.. A bohužel to vypadá, že toto období bude přetrvávat i nadále. Všichni se schodneme na tom, že v pořadí čtvrté album je jejím neočekávanějším albem vůbec. Tolik posunutých termínů a tolik tajemna kolem žádného jiného alba nebylo.

"Breaking Dawn" in Rio Update: Rob, Kristen & Taylor in Brazil???

31. října 2010 v 19:13 | Ywett |  Kristen Stewart-news/novinky
Na internetu se objevily nějaké nové informace ohledně natáčení The Twilight Saga: Breaking Dawn:

"Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner budou příští pátek, 5. listopadu, v Brazílii, kde začíná příprava na natáčení scén pro Breaking Dawn - potvrdili brazilské noviny Globo. Noviny také řekly, že se trio se tento měsíc vrátí zpět na natáčení scén."

Podle informací z od novinářů z lulacerdy, natáčet se bude 6 dní v Riu, a 7. a 8.                                   listopadu v Paraty.

Amy Adams talks about working with Kristen

29. října 2010 v 23:20 | Ywett |  02: Internet articles
b
Amy Adams před nějakým časem strávila 4 dny v New Orlands natáčením filmu On the Road s Kristen Stewart..
"Dostala jsem spoustu žádostí o její autogram, ale nepožádala jsem jí o žádný," řekla Adams nedávno na obědě ve Variety's Power v Beverly Hills.
Proč?
36-ti letá Adams, které je v dnešní době matkou a byla několikrát nominována na Academy Awards, řekla: "Myslím, že se dostávám do bodu v mém životě, kdy podezřívám teenagery a jsem tak trochu vystrašená."
Ano, Adams ví, že je Kristen 20 let. "Není v pubertě, ale je tomu dost blízko a já byla velmi vystrašená," řekla Adams.
Adams je fanoušek knižní upírské série Stephenie Meyerové. "Řekla jsem Kristen, že jsem si přečetla ty knížky a ona byla neuvěřitelně laskavá a milá" vzpomíná Adams.

Kristen Stewart - photoshoot #81

29. října 2010 v 23:16 | Ywett |  Kristen-Photoshoots from 2010
V rámci propagace filmu Welcome to the Rileys nafotila Kristen Stewart photoshoot pro LA Times.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robert Pattinson & Kristen Stewart’s romantic evening

29. října 2010 v 23:11 | Ywett |  02: Internet articles
b

Před několika dny odstartovalo natáčení Breaking Dawn a díky této příležitosti se sešel celý cast s režisérem a společně poseděli v jednom klubu. Mám pro Vás nějaké drobné informace od svědka této události.

Zdroj prozradil, že režisér Bill Condon pronajal privátní pokoje ve Fleming's Steakhouse. Tam se zdržuje údajně něco kolem třiceti lidí - včetně Taylora Lautnera, Kellana Lutze, Ashley Greene a Nikki Reed.
Většina lidí z natáčení se před pár dny zúčastnila společného nočního posezení. Účastníci posezení se prý zdrželi a poseděli zde celou noc. Zdroj říká, že dokonce požádali, aby byla ztišena muzika, aby se vzájemně lépe slyšeli a mohli si nerušeně popovídat.
Kristen a Rob seděli vedle reřiséra Condona, Ashley Greene a Nikki Red. Téměř celou noc strávili povídáním si s nima. Oba dva se prý chovají oddaně jeden druhému i před přáteli z natáčení. Svědek řekl, že se drželi za ruce celou noc.
Na konci noci se všichni zvedli a nechali se černým SUV zavést do svých apartmá.
Tohle byl jenom začátek mnoha večeří pro toto obsazení - v Louisianě se totiž bude natáčet dalších šest měsíců!

http://a-lavigne.blog.cz/

Kristen hasn’t met her “Breaking Dawn” daughter yet!

29. října 2010 v 23:06 | Ywett |  02: Internet articles
njm
Kristen Stewart se ještě nesetkala s herečkou, která bude hrát její dceru ve filmu Breaking Dawn. "Zní to tak divně," řekla pro MTV News těsně před začátkem natáčení pokračování Twilight ságy.
To je prostě způsob, jak věci fungují v Hollywoodu. Stewart se tváří v tvář setká s devítiletou Mackenzie Foy, která poločlověka / poloupírku Reneesme stvární, až na place před první klapkou Breaking Dawn.
Reřisér Bill Condon je přesvědčen, že Foy vypadá přesně jako dítě, které Stewart s kolegou Robertem Pattinsonem splodí.
"Byl z ní nadšený! Říkal 'Počkejte až uvidíte to díte. Kdybyste ty a Robert měli dítě, vypadalo by takhle'," řekla Stewart.
"A já si pomyslela 'To je tak divný.' Ona prostě vypadá tak trochu jako Bella. Což je samozřejmě naprosto správně. Nicméně legrační je, že má zelené oči, ale já a Robert musíme nosit hnědé kontaktní čočky."

The Hot Seat: Kristen Stewart

29. října 2010 v 22:58 | Ywett |  03: Translated interviews
kris
Kristen Stewart je často malována jako jedna z nejvíce nepříjemných, plachých, a znuděných Hollywoodských hvězd v záři reflektorů, ale to dobré i to horší, je to všechno propletené mezi Twilight a její romantickou hrdinkou Bellou Swan. 20ti letá herečka Welcome to the Rileys která hraje Mallory, dospívající striptérku na útěku, která si brzo vytvoří intenzivní pouto s žalem zasaženým Dougem (James Gandolfini), který ztratil svou dceru při autonehodě. Společně tvoří o něco nefunkční rodinu. Mluvili jsem se Stewart o Twilight, Rileys a o vysedávání ve striptýzových klubech.

Vypadáte velice přitáhnutá k rolím, ve kterých hrajete někoho, kdo je vzpurný, neustále za něco emotivně i fyzicky bojuje. Za co nejtěžší bojuje Mallory?
Myslím, že se jen snaží přežít. Měla drsnou výchovu od které přijala něco o základní úrovni. Pro dívku v normálním životě je to těžké, ale pustila se do ulic ... ona si neuvědomuje, co lidé potřebují mít, že ona potřebuje mít schopnost věřit, přijmout a milovat ostatní lidi. Ona vidí a ochutnává to s Dougem, uvědomuje si, že to může mít, že ještě není mrtvá.

Film jste natáčela mezi Twilight a New Moon, předtím, než Twilight kdokoliv vidět, a byla jste ještě velmi mladá. Cítila jste se v tomto bodě vašeho života připravená hrát prchající striptérku?
Myslím, že mi bylo 16 nebo možná čerstvě 17 když jsem to četla [scénář k Welcome to the Rileys]. Měla jsem opravdu strach, a byla jsem opravdu ráda, že si našla právě čas kdy jsem stála na nohou, protože jsem nebyla v pozici hrát tuhle roli (pak). Moc sem do toho nechtěla skákat. Bála jsem se toho.

Exclusive Clip of Welcome to the Rileys - Screen captures II.

29. října 2010 v 22:53 | Ywett |  Kristen-Captures
Ahoj lidi :) , omlouvám se,že jsem tu posledních pár dní nebyla ale byla jsem navštívit ségru v Jihlavě a dojela jsem až dneska.Fakt jsem si to tam užila aspon jsem neseděla doma na zadku jako to budu dělat celý víkend teda společně s učením,konkrétně matikou :! :(..ted jdu na novinky :)

Na internetu se objevil z brusu nový exklusivní clip k filmu Welcome to the Rileys ve kterém se Mallory (Kristen) hádá s Dougem. přidala jsem  i screen captures z videa.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
http://kristenstewartfan.us/

Exclusive Clip of Welcome to the Rileys - Screen captures

23. října 2010 v 10:53 | Ywett |  Kristen-Captures
Přidávám Screen capture.Video najdete ZDE

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
http://kristenstewartfan.us/

Exclusive Clip of Welcome to the Rileys II.

23. října 2010 v 10:34 | Ywett |  Welcome to the Rileys (2009)
Dobré ráno :) , včera jsem zde uložila všechny aktuální fotky,články adt. dnes ještě dodělám videa a bude to vše,co tu od odchodu Kells nebylo.Potom se chci pustit do ukládání všech starších fotek Kristen aji Avril,a doplnit prázdný rubriky (samozřejmě tu budou i novinky).To ovšem bude trvat celkem delší dobu,ale at je to tu všechno kompletní :) ..nyní ty videa+fotky

Boa Steakhouse Los Angeles 13/10/2010

22. října 2010 v 23:13 | Ywett |  Avril-Paparazzi 2010
Avril s Brodym a dalšími přátely si 13.10.10 zašla do restaurace Boa. - strašně jí to slušelo.Miluju tenhle ten styl,ne moc barev,klády,vyžehlené vlasy..ááách :D mohla by se takhle oblíkat častěji i když to by nás asi zase nudila :)..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
děkuji : avril-lavigne-daysy.blog.cz

Kristen Stewart Talks Being A Godmom And Motherhood

22. října 2010 v 22:44 | Ywett |  02: Internet articles
ef
V nacházející dílu The Twilight Saga: Breaking Dawn, se postava Kristen Stewart Bella Swan stane matkou. Ale pro reálnou herečkou je to těžké na pochopení.

"Moje nejlepší kamarádka má zrovna dítě. Je v mém věku. Tak teď budu matkou, což je ... šílený." řekla dvaceti letá herečka během rozhovoru pro propagaci jejího nového filmu Welcome to the Rileys.

Zeptali jsme se jí jestli si pomáhá proniknout do svých vlastních mateřských instinktů, a ona odpověděla: "Vlastně jsem si uvědomila, že o tom nemám žádnou představu, vidím co se děje a říkám si, 'O můj bože'." Ačkoliv 'Breaking Dawn', čtvrtý díl 'Twilight' získal povolení, jeho natáčení ještě během několik týdnů nezačne, Stewar řekla že se několikrát setkala s režisérem Billem Condonem a že musela kvůli dietě vyloučit nějaké svoje oblíbené jídlo.

"Tak moc bych si dala hamburger, ale jak víte, za pár týdnů budu hrát upíra," řekla v restauraci Topanga, kde si dala vegetariánský hamburger. Je ironií, že během 'Breaking Dawn' nebude moc ani předvést svou figuru.

"V prvním filmu budu neuvěřitelně těhotná," řekla Stewart, a dodala že několik posledních týdnů strávila s prototypem břicha. "Nosila jsem to. Je to .. šílený. Je to hrozně obrovský. Je to masivní a v určitých chvilkách to vůbec nevypadá lidsky. Stejně tak to i bolí. Jsou na tom modřiny."

http://kristenstewartfan.us/

Kristen Stewart's 'Rileys' Director Compares Her To Meryl Streep

22. října 2010 v 22:40 | Ywett |  02: Internet articles
llll
NEW YORK - Režisér Welcome to the Rileys Jake Scott použil výrazy jako "citově nahý" a "ušpinit se" když popisoval výkon Stewart ve filmu. 20ti letá herečka hraje "zlomenou" mladou dívku se svým životem tří v sešlém klubu a v páchnoucím motelovém pokoji prodává své tělo.

Na filmovém červeném koberci v pondělí v noci, Scott pokračoval ve stejném tématu emocionalisty, porovnával KStew jako jednu z nejvíce kritických nejlepších a emocionálně expresivních hereček v Hollywoodu.

"Víte, je to trochu jako Mery Streep." řekl pro MTV News. Konkrétně mluvil o tom, jak měla Stewart náročnou roli v tak mladém věku - a jaký vydala výkon. "Vím, že toho do role dala hodně ze sebe." řekl. "Sama sobě se citově odhalila. Aby jste to udělali, musíte se do toho vžít. Z její strany tam byl akt odvahy, zejména s ohledem na to, že jí bylo teprve 18 let."

Kristen Stewart To Shoot 'American Girl' Next Year, James Woods Says

22. října 2010 v 22:28 | Ywett |  02: Internet articles
hbhbjkm
Kristen Stewart přijala ještě před Twilight roli zneužité prostitutky ve filmu Welcome to the Rileys a zařadila se mezi superhvězdy. Film jde teď do kin a ona krouží okolo příprav na Bellu Swan.

Na červeném koberci 'Rileys' v podělí řekl James Woods, že 'American Girl' se kterém se Stewart připravuje hrát, se v příštím roce 2011 připravuje na natáčení. "Byla k tomu odhodlaná už dva roky, a na jaře jsme na to připraveni," řekl MTV News.

Woods režíruje film na základě scénáře od Toma Metcalfa ("The Haunting in Connecticut"). Film je o vysokoškolačce která bude mít nevědomky nafilmovaný sex a která se přidá k mariňákům, aby unikla ponížení.

Candids of 'Live with Regis and Kelly'

22. října 2010 v 22:23 | Ywett |  Kristen-Candids 2010
Fotky z Kristenina objezdu ze show Live with Regis and Kelly v NY - October 19, 2010.
Ty brýle jsou fakt krutě zajímavé,takové originální i když zrovna ne dvakrát jí to sluší ale jo to je jen o zvyku - miluju tenhle ten její obyč styl :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: kristenstewartfan.us

Kristen talks about her hair and diet and Jake talks about Kristen in WTTR

22. října 2010 v 21:55 | Ywett |  02: Internet articles
Kr
Po letním obarvení jejich blonďatých vlasů kvůli roli v On the Road, se Kristen Stewart vrátila na temnou stranu, vrátila se na svou přírodní hnědou barvu. "Před chvílí jsem byla ještě na blond," řekla v pondělí časopisu PEOPLE na červeném koberci v Cinema Society and Everlon, screamingu jejího filmu Welcome to the Rileys. "Tak teď jsem kvůli Twilight zade na tmavou," řekla a dodává, "S tmavými vlasy se cítím víc sama sebou."

Režisér Jake Scott, který režíroval Kristen ve Welcome to the Rileys, řekl, že Stewart do filmu udržoval s kaštanovou barvou. "Po dvou týdnech přišla z Twilight do našeho filmu. Líbilo se mi to a tak jsme to tak nechali. Ale nechali jsme to hodně poporůst a konce jsme nechali s roztřepenými konečky." Ale Stewart se teď připravuje na převtělení do Belly jako upírky ve Twiligth, ve Welcome to the Rileys musela mít nějaké zlozvyky. "Jedla hrozně, kouřila hromadu cigaret a hodně se tam zdržovala. " řekl Scott. "Dostal se do té přirozené postavy."

Teď Stewart testuje lehčí stravu. "Ok, je to trochu trapné. "řekla PEOPLU. "Ale brzo budu hrát upíra. Normálně jím nechutně. A tak se teď snažím si nedávat na chleba až tolik másla a nejíst tolik." A funguje takhle dieta? "Jo,jo." odpověděla. "Cítím se líp .. myslím, že jo."

source: kristenstewartfan.us

Candids of 'Welcome to the Rileys' Screaming

22. října 2010 v 21:48 | Ywett |  Kristen-Candids 2010
Nechyběli ani paparazii kteří Kristen vyfotili při jejím příjezdu i odjezdu z 'Welcome to the Rileys' screaming v New Yorku. Fotky jsou v HQ kvalitě - October 18, 2010.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com http://kristenstewartfan.us/

'Welcome to the Rileys' Screaming

22. října 2010 v 21:15 | Ywett |  Kristen-Appearences 2010
Nahrála jsem fotky z 'Welcome to the Rileys' Screaming v New Yorku, 18-10-2010. Kristen vypadala opět nádherně,nevím jak to dělá ale vždycky na tyhle ty akce má tak překrásné šaty,které jí přesně sednout a vypadá v nich neodolatelně,plus o vlasech a make-pu ani nemluvím :) 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
opět děkuju : kristenstewartfan.us

Vote: People's Choice Awards 2011

21. října 2010 v 23:52 | Ywett |  Kristen Stewart-news/novinky
hjn
Tak jako minulý rok, i letos je Kristen Stewart navrhnuta na do několika kategorií na People's Choice Awards 2011. Hlasovat můžete každý den až do 9.listopadu, kdy se vybere 5 nominovaných. Hlasovat můžete na tomto odkaze v následujících kategoriích:                              

               
• Favorite Movie Actress
• Favorite Movie: The Twilight Saga: Eclipse
• Favorite Drama Movie: The Twilight Saga: Eclipse
• Favorite On Screen Team: The Twilight Saga: Eclipse(R.Pattinson,K. Stewart,T. Lautner)           
• Favorite Movie Star Under 25 presented by Moviefone
        

Kristen Stewart: Screamed Last Night, Looked Hot Doing It

21. října 2010 v 23:43 | Ywett |  02: Internet articles
kristen
Ano, Kristen Stewart byla  16.10.10. na Spike TV's Scream Awards! Na začátku večera tam byl nějaký zmatek, protože její jméno bylo odděláno ze seznamu, ale ...

Ukázalo se, že prostě jen nepřijela na čas. Proč? Před tím byla den a půl v Louisianě kde zkoušela s Robertem Pattinsonem a Taylorem Lautnerem na Breaking Dawn, a tak letěla soukromím letadlem a na Scream večírku se zdržela jen pár minut.

Zdroj dodává: Bylo mi řečeno, že přistála v Los Angeles (Rob a Taylor zůstali na natáčení BD), v hotelu jí udělali vlasy a make-up, vklouzla do mini šatů od Guishema a lodiček od Giuseppe Zanottiho. Pak pospíchala do řeckého divadla, kde pár minut zůstala ve VIP prostoru (s Nikki Reed se tam objala) spolu s absolutně úžasným duem Blake Lively a Ryanem Raynolds před tím než běžela na pódium převzít černou cenu za Best Fantasy Actress od hvězdy Batmana Aarona Eckharta.

Stewart se vrátila do VIP zóny, kde si v rohu spolu s několika lidmi v obleku u kterých se zahřívala a dala si cigaretu. Zamávala Emmě Roberts která tam také stála s cigaretou a chatovala spolu s hvězdami 'Scream 4' Neve Campbell, svobodným David Arquette a jejich režisérem Wes Craven.

Stewart by se neměla moc dlouho zdržet od Breaking Dawn který je nazvaný 'neočekávanějším filmem'. Musela chytit letadlo do New Yorku kde bude propagovat svůj film Welcome to the Rileys. Před návratem do BD bude v úterý v show Live with Regis and Kelly.

děkuji : http://kristenstewartfan.us/

Candids from October 16, 2010

21. října 2010 v 23:32 | Ywett |  Kristen-Candids 2010
Fotky z Kristenina odjezdu z předávání cen Spike's Scream - October 16, 2010


imagebam.com imagebam.com
děkuji : http://kristenstewartfan.us

Candids from October 15, 2010

21. října 2010 v 23:25 | Ywett |  Kristen-Candids 2010
Zde jsou candids Kristen a Roberta z Los Angeles z 15.října.Společně přijeli do Baton Rouge kde se začíná chystat natáčení Breaking Daw.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
děkuji:http://kristenstewartfan.us/

Spike Scream Awards 2010

21. října 2010 v 23:05 | Ywett |  Kristen-Appearences 2010
Zde přidávám fotky z Spike Scream Awards 2010 které proběhlo včera v Los Angeles a kterého se Kristen zůčastnila a také vyhrála v kategorii Best Fantasy Actress.Jak můžete vidět má vlasy zpět na hnědo,a vypadá to, že se neukázala na červeném koberci, ale i tak vypadá dokonale - October 16, 2010.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
děkuji : http://kristenstewartfan.us

Kristen Stewart backstage at the Jay Leno Show with Bryan

21. října 2010 v 17:36 | Ywett
zde je malý rozhovor z Jay Leno Show a do o galerie jsem z něj nahrála pár  screen captures :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Candids from October 10, 2010

21. října 2010 v 15:51 | Ywett |  Kristen-Candids 2010
Smějící se Kristen Stewart a Robert Pattinson byli 10.října vyfoceni na večeři v restaurace Marsuhisa Japanese v Beverly Hills. Byli tam s nimi i nějací přátelé. Fotky jsou v HQ kvalitě - October 10, 2010.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
source: kristenstewartfan.us

Disco Babel in Rome from 2008

21. října 2010 v 13:32 | Ywett |  Kristen-Appearences 2008
Na internetu se objevilo několik starších fotek z roku 2008, kde byla Kristen na promo turné k filmu Twilight v Římě. Na fotkách pózuje s režisérkou Catherine Hardwicke. Fotky jsou rovnou v HQ kvalitě - October 31, 2008imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

source: kristenstewartfan.us

Blog nekončí - právě začíná

20. října 2010 v 23:39 | Ywett |  Diary | To co píšu
..Ahoj lidi,já jsem nová adminka tohoto blogu,jmenuju se Ywett.Kells,bývala majitelka tohoto blogu byla takový zlatíčko a předala mi blog.Strašně moc jsem jí za to vděčná,protože já sama se přiznám,že za několik měsiců jsem nebyla schopna si blog,který jsem si založila pořádně rozjet.A tak jsem nakonec tady.Kells je šikula,odvedla tu hodně dobrý práce,hlavně dess je úžasnej.Doufám,že se Vám zalíbím a tento blog bude pro vás každodenní návštěvou.
_______________________________________

Nyní seznámení s tím,co vlasně na tom to blogu chci mít.Nebojte dá se říct,že v celku žádné velké změny nebudou.Tento blog chci postavit na mých oblíbených hvězdách.S Kells jsme se zhodly na dvou úžasných věcech a to,že na prvním místě na tomto blogu budou mít vždycky přednost Avril Lavigne a Kristen Stewart.Avril je,byla a vždycky bude jasná volba,vždycky bude ta,která byla mým vzorem jako první a má v mým srdci to nejdůležitějí místo ze všech hvězd.Kristen jsem si samozřejmě zamilovalo díky Twilight,jak jinak.Dá se říct,že ona pro mě není ani žádnou velkou hvězdou,je to pro mě holka,která chce žít normální život(ačkoliv všichni víme,že to nejde - bud to a nebo ono) a točit filmy.Je to taková krásná šedá myška v zajetí paparazzů,které doslova nenávidí.Je to přirozená,talentová bytost,kterou jsem si zamilovala právě díky tomu,jak krásně obyčejná je. - Tyhle ty hvězdy tu budou na sto procent.Ale nezůstanu jen u dvou čísel,mám jít v záloze ještě pár.Jako další sem chci přidat (povím vám o tom co pro mě znamenají až je sem přidám) Miley Cyrus,Paramore ( Hayley Williams ) , Taylor Momsen a možná,opravdu možná Ke$hu .To je všechno.Opravdu nevím,kdy přesně sem tyto další hvězdy budu přidávat,nejprve se to všechno musím naučit,zorientovat adt.To bude zatím asi tak všechno co mám právě na srdci,co jsem vám chtěla povědět.Snad se vám já a společně nové tvoření blogu zalíbí :)

PS: jo,jen ještě.Chci vás poprosit o jakýkoliv vyjádření svého názoru,všechny svoje náměty a připomínky na mě a na blog pište do komentářu(samotřejmě slušnou,nevulgární formou-bez jakýkoliv neslušných urážek ) Budu ráda za každej komentář,samotřejmě budu odepisovat ;)

Problém je v tom, že mě to nebaví...

18. října 2010 v 19:14 | Kells |  Diary | To co píšu
Ahoj, asi jste si všimli, že jsem tady poslední dobou moc nebyla. Problém je v tom, že mě to tady nebaví. A tím pádem se mi nic nechce přidávat.
Ale s blogováním skončit nechcu. Tak jsem si založila novej blog. Jo zase. Já vím že blogy střídám jak ponožky ale prostě nemůžu být někde, kde mě to nebaví.
Takže tady končím a stehuju se na mů novej blog UnitedMusic.
Je to blog o hudbě. Protože hudbu miluju a nikdy mě nepřejde. Zatím tam mám jen moju nejoblíběnější zpěvačku Avril Lavigne a jednu z mojich nejoblíbenějších skupin - Paramore.
Takže budu jen tam. Budu tam přidávat hudbnu kterou mám ráda. Na tom blogu hodlám zůstat dlouho protože hudba mě baví a jen tak mě nepřejde. Přijde mi, že jsem na ní závislá čimdál víc :D
SBčkům se moc omlouvám, už ze mě asi musíte mít nervy. A za to se omlouvám..:D Jestli byjste semnou chtěli zůstat spřátelení tak se na UnitedMusic zapište do Apply for Affiliated, je to v menu pod Affiliates (apply).
No a to je asi vše.


Maxim Photoshoot [November 2010]

13. října 2010 v 17:39 | Kells |  Avril-Photoshoots 2010
Oběvily se další fotky Avril z photoshootu pro pánský magazín Maxim! Musím říct, že to Avril moc sluší :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Maxim Magazine [November 2010-video]

13. října 2010 v 17:39 | Kells |  Other videos
Oběvilo se video z focení photoshootu pro magazín Maxim.

free counters