Prosinec 2010

My celebration away from home..bye

29. prosince 2010 v 13:39 | Ywett |  Diary | To co píšu
nr
Nemám v plánu psát nějaký román.Chci jen oznámit,že tu od dneška do neděle nebudu.Nový rok oslavím se svojí starší ségrou a naší bandou na horách.Jsem nadšená,konečně na Nový rok vzrůšo-být zase o něco starší,má v těchto věcech sakra něco do sebe :D !

Ani by mě nevadilo,že to tady bude bez novinek,ale jedna událost se během Silvestra bude konat,a to jak všichni víte,Avril show,kde poprvé předvede svoji rychlou pecku What the hell !!! Druhý den budou zaspamovaný weby :D,kromě toho mýho :(.Ale co,nejen můj blog nic z toho nezažije ale ani já si neposlechnu celý song a neuvidím show.No nedá se nic dělat.Doplním to vše až dojedu,i když to už nikoho zajímat nebude protože už to všichni budou vědět :D.No to je vše...

Přeji skvělýho Silvestra,a do Novýho roku jen to nejlepší,at se Vám splní vše co si přejete :-*
vgweAvril Lavigne's New Year's Eve and "What the Hell" Countdown Video

29. prosince 2010 v 11:59 | Ywett |  Other videos
Avril zvěřejnila další ještě kratší video,kde tentokrát odpočívá chvíle do Silvestrovské show,kde uslyšíme poprvé její nový song ''What the Hell''


Kristen Stewart: Attending PEOPLE'S CHOICE AWARDS 2011

29. prosince 2010 v 11:53 | Ywett |  Kristen Stewart-news/novinky
jtd
People's Choice Awards 2011 oznamuje celebrity, které se zúčastní prvních předávacích cen v novém roce.

Výběr talentovaných hvězd z filmů, televize nebo hudby včetně Malin Akerman, Julie Bowen, Michael Chiklis, Miranda Cosgrove, Kaley Cuoco, Taye Diggs, Lisa Edelstein, Zac Efron, Neil Patrick Harris, Teri Hatcher, the Kardashians, Minka Kelly, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Hugh Laurie, Taylor Lautner, Zachary Levi, AnnaLynne McCord, Leighton Meester, Stephen Moyer, Conan O'Brien, Jerry O'Connell, Jim Parsons, Pauley Perrette, Katy Perry, Natalie Portman, Emma Roberts, Kristen Stewart, Taylor Swift a Kate Walsh mají naplánováno zůčastnit se PEPLE'S CHOICE AWARDS 2011, které se bude živě vysílat z Nokia Theatre L.A v Los Angeles, ve středu 5. ledna (9:00 - 1:00 PM) na CBS.

Diddy-Dirty Money budou hrát singl z jejich nejnovějšího alba "Last Train To Paris." Kid Rock se představí se singlem které právě vychází na jeho album "Born Free," který je produkován Rickem Rubinem.

za informaci děkuji: kristenstewartfan.us

[NEWS] Miley's drama - flight home,LA.

29. prosince 2010 v 11:49 | Ywett |  Miley - News
ne
Miley před pár hodinami odletěla zpátky domů do Los Angeles,a lidé,kteří s Miley byli na palubě letadla se podělili o své zážitky.Nyní je doma,ale co nevidět se opět vrátí na natáčení filmu '' So Undercover''

- Takže,měla jsem opravdu zajímavý den..Miley Cyrus se právě připojila na let v Memphisu,takže byla na stejné palubě..sedla si ale na špatné sedadlo,které ovšem bylo MOJE.

- Haha,no..měl bych z ní asi vyšilovat,ale ona nechtěla,aby všichni věděli,že je v letadle.Takže se mě zeptala,jestli bych jí nevzal místo ve frontě.Vzal jsem jí.Jsem                              trochu v šoku.Haha..

- Pozorování celebrity.Miley Cyrus se dostala na můj let do Memphisu.Je roztomilá.

-Ok,ona je nejen roztomilý,ale pěkná.Drama měnění sedadel.Ani nápad,ona lítá v ''normální'' třídě.
__________________________________________________________________________
kopírovat POUZE  s mým zdrojem

Avril Lavigne's New Interview with Entertainment Weekly

29. prosince 2010 v 11:09 | Ywett |  Translated interviews
Tohleto čtení si rozhodně nenechte ujít.Avril poskytla úžasný rozhovor pro Entertainment Weekly.Rozpovídala se v něm například o své nadaci pro nemocné/nebo zdravotně postižené děti,o tom,že v posledních dvou letech se nemohla dočkat na to,až se vrátí na své místo a znovu začne dělat to co tolik miluje,o zjevných
a dlouhodobých komplikacích,které při natáčení alba nastaly a mnoho více..přesvěčte se o tom sami!
__________________________________________________________________________
hr
Když EW naposledy s Avril mluvili,byl červenec
2009.Kanadská pop-punková hvězda štastně mluvila o manželství s Deryckem Whibleyem( frontman skupiny Sum 41), o jejím čtvrtém albumu, které bylo naplánováno na
listopad toho roku.
Asi o 17 měsíců později,Lavigne a Whibley již nejsou spolu,a oficiální vydání alba ''Goodbye Lullaby'' je naplánováno na 8.3.2011.
EW zastihlo 26 letou zpěvačku právě,když dokončila přednáhrávku svého vystoupení na Dick Clark's New Year's Rockin' Eve,kde také kromě Avril vystoupí
Drake, Willow Smith, Jennifer Hudson, La Roux, Far East Movement, Fergie, Natasha Bedingfield a Train.

EW:Takže,právě jsi dokončila vystoupení prvního sinlgu
"What the Hell",který se poprvé dostal na věřejnost-co nám o tom řekneš?
Avril:Ano! Píseň je více popová a rychlá,připomíná spíše mé staré věci,ale zbytek nahrávek
je více holých,drsných,otevřených a trochu hlubších.Takže toto album je méně pop-rockový než mé předchozí věci,ale první singl je právě uplně jiný,podobný těm starým věcem.

EW:Takže je pravda,že album bylo nahráváno více než rok?Zněla jsi docela frustrovaně v tvém dopise pro fanoušky,který jsi jim poslala minulý měsíc.
Avril: Jo, docela hodně. [smích].

EW:Bylo pro tebe těžké tohleto všechno snést-nebo jsi to nechala stranou?
Avril:Poněkud ano.Byla jsem opravdu nervozní z mého návratu,že zase budu zpívat a pojedu na turné.Taky vím,že fanoušci čekali,skvěle mě podporovali a opravdu si toho vážím.Víte,hodně lidí narazí na komplikace s nahrávací společností ,ti pak mají jinou vizi,ale vždy jsem měla tu vlastní pro svou hudbu ,musela jsem si stát za svým a ohledně toho být velmi silná.Jsem štastná a nadšená,že to konečně můžu vydat.

gsw
EW:Láká tě vůbec návrat,když jsi měla takové zpoždění?
Avril: Ehm .... JO! Pracoval jsem na jedné nebo dvou písní,ne příliš mnoho. Když strávíte více než rok nahráváním,pak psaním písní naprasto vyhoříte,takže jsem neměla mnoho volna.Vše,co miluju najdete na této desce.Zaměřila jsem se především na poslední rok a to na oblečení line, Abbey Dawn,mojí nadaci a na příchod mé druhé vůně Forbidden Rose-první byla Black Star.Takže jsem byla opravdu dost zaneprázdněná i těmato věcmi.

EW:Pokud píseň "What the Hell" je spíše popová a rychlá,která z alba je pak pro tebe nejvíce osobní?
Avril:Nejosobnější píseň?Myslím,že bych řekla "Goodbye",je to nejcitlivější píseň co jsem kdy napsala nebo nahrála,to pak také inspirovalo název alba.

Ew:Byla jsi překvapená-no,musela jsi být kontaktována
kvůli povolení-ale bylo to zábavné slyšet se v Rihaninně písni ''Cheers''?
Avril: Bylo to opravdu vzrušující, protože "I'm With You" je jedna z mých oblíbených písniček, které jsem kdy napsala,a
vždy jsem milovala sní vystupovat. A myslím, že Rihanna je úžasná, má skvělé písničky, ona je opravdu skvělá zpěvačka, takže jo byla jsem nadšená.Myslím,že je to opravdu cool.

EW:Koho jinýho si poslouchala v posledních letech?
Avril: Poslouchal jsem hodně ráda, Rat Pack a jazz, a taky hodně rádio.Ale ráda si pustím hudbu doma,jen tak v pozadí.A jeden sond fakt miluju a to "Airplanes".

EW:S Hayley Williams?
Avril: Jo!Ta je má oblíbená.

EW:Na twitter jsi psala o spolupráci
s Alex tha Kid,
který je více známý pro spoluprací s lidmi jako TI, BoB, a Nicki Minaj.V čem to bylo jiné pracovat,řekněme, Maxem
Martinem?
Avril: Je opravdu mladý a cool.Vlastně žádné písně,které jsme dělali spolu,nejsou na tomto albu.Ale rozhodně snima něco uděláme,jen si ještě nejsem jistá co.

gsed
EW:Takže,jsi připravená strávit příští rok a půl na cestách,a propagovat toto album?
Avril:Jsem tak vzrušená,že pojedu opět na turné.Byla jsem ,zavřená ve studiu,nadace,oděvní linie.Já prostě miluju zpívat na podium a vidět svoje fanoušky.Takže jasně,jsem připravená vrátit se.

EW:Je tohle to nejdelší pauza,kdy jsi byla mimo podium,od té doby,kdy jsi prorazila jako teenager?
Avril: Jo, [ale] neřekla bych,že pauza.Před 4 lety vyšlo mé [poslední] album (The best damn thing),po té jsem byla téměř
2 roky na cestách,takže lidé nechápají,že rok propagace,turné,a pak celý dva roky zaměření na další album,nadace a vůně vás opravdu dost zaneprázdní,ale je to..ano!Je to poprvé,kdy jsem byla doma 2 roky.

EW:Jaké je zaměření nadace?
Avril:Důraz je kladen na nemocné a zdravotně postižené děti a mládež.Důvod, proč jsem začala byl, že jsem dělala hodně práce s Make nadací a Wish
a další charitou, a já jsem opravdu chtěla udělat víc,tak jsem byla opravdu nadšená v ohledně začátcích své vlastní nadace.Poslední rok jsem se zaměřila na to,co je mým posláním. Je to opravdu velký projekt,je to něco,s čím teprve začínám a proto jsem nadšená,že moji fanoušci se také zapojují.


EW:Jsi připravená jet na turné,vidět moře dívek,které mají na sobě oblečení tvé značky a voní po tvých parfémech?
Avril:Jo! [smích].Byla jsem zrovna turné,když vyšla moje linie.A myslím,že je to naprosto v pohodě,protože vlastně o to my šlo.Viděla jsem lidi v Abbey Dawn už dříve,přišla jsem k nim a řekla si "Hej, líbí se mi tvoje mikina."

vfae
EW: Co by měli fanoušci očekávat od vystoupení v Dick Clark?
Avril:Vystupuji s
"What the Hell" a "Girlfriend,"takže moje kapela
a já budem pořádně rockovat.Bude to zábavné vystoupení,se skákáním a oslav.

EW:No,vlastně budeš trávit Silvestr sledováním sama sebe v televizi..
Avril: Jo,tento rok! Myslím, že máš pravdu. [smích]

KOPÍROVAT POUZE S MÝM ZDROJEM  !!!
(překlad mi zabral spoustu času)


Avril and Brody in Los Angeles Airport (27.12.10) #1

28. prosince 2010 v 21:00 | Ywett |  Avril-Paparazzi 2010
Avril,Brodyho a jeho mámu včera spatřili paparazzi na LAX,podle informací zřejmě na letěli na Havaj.Podívejte se na Avril notebook,má na něm krutou nálepku "What The Hell''.
Jako vždy jí to seklo,hlavně ty boty jsou úžasný ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #14

28. prosince 2010 v 20:59 | Ywett |  Personal
Objevilo se pár osobních fotek,některé jsou hoodně staré ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Popsugar's 2010 Readers' Choice: Twilight Dominates

28. prosince 2010 v 18:39 | Ywett |  Kristen Stewart-news/novinky
Americká stránka Popsugar.com pro své čtenáře vyhlásila výsledky ankety o nejoblíbenější celebrity roku 2010. Kristen vyhrála hned ve dvou kategoriích.


Favorite Female: Kristen Stewart
Sexiest Couple: Robert Pattinson and Kristen Stewart
                                                                                                                                                                                                                                                                                   
(ještě jedna novinka z oficiálních stránek - 1. ledna bude celý song What the Hell oficiálně ke stažení zdarma! -za informaci děkuji Niky,a-lavigne.blog.cz )
[NEWS] Hottest Movie Couple of 2010?

28. prosince 2010 v 17:49 | Ywett |  Miley - News
Miley si zahrála roli Ronnie ve filmu The Last Song po boku Liama Hemswortha,kde to mezi nimi zajiskřilo a po té byli nerozlučný pár,který se bohužel rozešel a není to ani tak dávno.Nicméně, byli navrženi pro nejžhavější pár filmů roku 2010!Můžete hlasovat zde (najdete tam také Kristen Stewart s Robertem Pattinsonem)

[NEWS] Best Female Artist 2010

28. prosince 2010 v 17:41 | Ywett |  Miley - News
5263
Miley byla zvolena 2. nejlepším ženským umělcem roku 2010,dosud v nedávném průzkumu, který si můžete prohlédnout zde. Selena Gomez obsadila nejvyšší místo s 109380 bodů, ale Miley není příliš pozadu s 109210 bodů! Ostatní umělci v top 10 patří Demi Lovato, Lady Gaga a Britney Spears! Rozhodně si myslím, Miley si to zaslouží.

Video of Avril Lavigne on Set of 'What the Hell' Video Shoot!

28. prosince 2010 v 11:29 | Ywett |  Other videos
Dobré poledne :),před chvílý jsem vstala a měla jsem takový pocit,že by se mohlo u Avril něco málo objevit a taky,že ano ! (mám dobrý pocity :D)

Objevilo se krátké ale roztomilé video zveřejněné na oficiálním Youtube kanálu Avril,z natáčení videoklipu "What The Hell" !


screen captures 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

What will be another way?

27. prosince 2010 v 20:49 | Ywett |  Diary | To co píšu
I don't believe your eyes..
Je to jeden velký šok,ale ani ne z toho,že Josh a Zac odešli z kapely,ale spíše,z toho celého článku.Celý prohlášení,který Josh napsal je tak složitý,kdo by tomu uvěřil?Já ne…

Kapelu jsem si zamilovala asi v červnu tohoto roku,zamilovala jsem si jejich hudbu,některé písně se pro mě staly opravdu významné ale pak také mě ohromila samotná Hayley.Byla-je tak originální,něčím si přitáhla mé srdce-no dobře,přiznejme si to,její hlas nenechá nikoho spát,v klidu..Skupina také byla něčím přitahující,vyjímečná,je toho spoustu..
Nikdy jsem se neproštourávala internetem a nehledala detailní příběhy vzniku,problémy skupiny.Což,ted si říkám,že jsem udělala dobře,protože bych tam nenašla přesně to co v tomhle tom článku od samotného Josha.Celá pravda,celá pravá tvář těch několik let Paramore jsou slovy vyjádřená.A já v ně plně věřím,že jsou pravdivá.Jen jsem nikdy netušila,že vznik skupiny,po té nastávající problémy,takové skryté problémy vlastně pocelou dobu-do ted- byli!Z celého článku,je jasné vidět,že velkou roli a to ve všem,měla Hayley(ano,dá se i říct,že pochopitelně frontman/ka má větší slovo) ale i tak,nikdy by mě to nenapadlo.Ale nejhorší je to,že po tomto přečtení článku,pravdy,odchodu kluků,jsem něvěděla co si mám o tom všem myslet.Nechci si dělat nový úsudek a už ne vůbec špatný.Pokud v tom máte taky zmatek,a nevíte jak si to srovnat v hlavě.Pak vám stejně jako mě,pomůže TENTO článek.Určitě přečtěte!

Na závěř,chci jen dodat,že je mi to celé líto(pořád mám na krajíčku).Tak ráda bych radši byla v nevědomosti!.Včera večer jsem zrovna měla chut se pustit do rubrik Paramore.Vždycky jsem je tu chtěla,věděla jsem,že jakmile sem přidám Miley hned poté dojde na Paramore,ale je zajímavé,že  právě ten večer,kdy jsem se tohleto musela dozvědět.Měla jsem i myšlenku,že zatím je sem dávat nebudu,počkám až se všechno urovná,jaká bude další cesta adt,taky kvůli tomu,že  je jasné,že když odejde někdo z kapely-v tomto případě dokonce 2 kluci-tak se vše změní.Kapela sice zůstává,přijdou nový lidi,ale už nikdy to nebude ten starý Paramore team!Proto mě tato myšlenka napadla.Ale hned jak jsem si přečetla článek adminky,která to vysvětluje,tak jak to vidí ona sama,mě to vše přešlo.Otřevřela mi oči a vyjasnila mi to.No dobře,taky přiznávám,že Hayley pro mě vždycky znamenala trochu víc,než skupina.Zamilovala jsem se prvně do Hayley pak do skupiny.Vždycky jsem se zajímala jen o ní,ne o další členy skupiny.Proto bych po nějaké době změnila názor na to,že Paramore sem nedám.Abych to zhrnula,co v nejbližší době,tady naše ''nové'' Paramore čekejte.

____________________________________________________________________________

celý článek ZDE

At' už je tenhle ten článek pravdivý nebo jen fake(tak ráda bych byla,kdyby byl) - kluci opravdu odchází!
Hayley napsala na twitter: Paramore is (still) a band
dále prohlášení od Jeremyho ZDE
(Tento blog je skvělý,určitě koukněte,najdete tam toho ještě spousta)
_____________________________________________________________________________

                   
________________________________________________________________________
At TRL 23/10/2006

27. prosince 2010 v 18:09 | Ywett |  02. 2006

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Good Morning America 23/10/2006

27. prosince 2010 v 18:09 | Ywett |  02. 2006

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comABC All Star Party 10/7/2006

27. prosince 2010 v 18:06 | Ywett |  02. 2006

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Good Morning America 20/6/2006

27. prosince 2010 v 18:04 | Ywett |  02. 2006

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

free counters